re

Annunci

Alarm në Angli: Milan po rrit përpjekjet për të arritur Guardiolën!

Questa galleria contiene 1 immagine.

    Nga Anglia vijnë zëra për Pep Guardiolan dhe për të ardhmen e tij! Sipas shtypit anglez Guardiola është ëndrra e Chelsea-it dhe Manchester City-it, por këto dy ekipe duhet të ballafaqohen me Milanin të cilët kanë rritur shumë përpjekjet për ta sjell spanjollin në stol në vend të Allegrit. Dikush në VIA TURATI […]