Mbyllet nje tjeter kampionat, i pafat kete here!

Sapo eshte mbyllur nje kampionat shume i pafat dhe i padrejte kete vit per AC MILAN. Ka perfunduar vendin e dyte ku ne 4 ndeshje i jane bere te padrejta dhe anullime golash te cilat jane pare shume mire. Ketu hyn Calciopoli i cili do te shqyrtohet serish. #ForzaMILAN

Annunci

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...