Montolivo, 15/20 ditë të ndaluara

Riccardo Montolivo, ka raportuar se ka pësuar një lëndim në muskujë pas udhëtimit të fundit në Leçe me skuadrën e Fiorentinës, ai tani do të jetë i detyruar të respektojë një pushim obligues 15/20 ditë. Mesfushori, i cili sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Milanit, aktualisht është në mesin e skuadrës së Prandellit për evropianin që zhvillohet në Poloni dhe në Ukrainë.

Annunci

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...