3 Rossoner në listën e lojtarëve më të mirë të rinj.

Figurë

Lista e 101 talentëve më të mirë në botë të realizuar nga Don Balon i përfshinë edhe 3 lojtar të Milan-it e ata janë: Stephan El Sharaawy, Hachim Mastour dhe M’Baye Niang. Këtu janë përfshirë lojtarët e lindur nga 1 Janar 1991 e më të rinjë.

Annunci

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...