jari

ll

<script type=”text/javascript”><!–
google_ad_client = “ca-pub-2483775571672579”;
/* 1 */
google_ad_slot = “1079115847”;
google_ad_width = 120;
google_ad_height = 600;
//–>
</script>
<script type=”text/javascript”
src=”http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js”&gt;
</script>

Alarm në Angli: Milan po rrit përpjekjet për të arritur Guardiolën!

Questa galleria contiene 1 immagine.

    Nga Anglia vijnë zëra për Pep Guardiolan dhe për të ardhmen e tij! Sipas shtypit anglez Guardiola është ëndrra e Chelsea-it dhe Manchester City-it, por këto dy ekipe duhet të ballafaqohen me Milanin të cilët kanë rritur shumë përpjekjet për ta sjell spanjollin në stol në vend të Allegrit. Dikush në VIA TURATI […]

Annunci

3 Rossoner në listën e lojtarëve më të mirë të rinj.

Figurë

Lista e 101 talentëve më të mirë në botë të realizuar nga Don Balon i përfshinë edhe 3 lojtar të Milan-it e ata janë: Stephan El Sharaawy, Hachim Mastour dhe M’Baye Niang. Këtu janë përfshirë lojtarët e lindur nga 1 Janar 1991 e më të rinjë.

Annunci

Montolivio , Robinjo dhe Pato shume pak dite kane mbet nga rikthimi..

Questa galleria contiene 1 immagine.

Montolivio rikthehet i pari ne ndeshjen e te djeles kunder Udineze pastaj rikthehet Robinjo dhe pas nje jave rikthehet dhe Pato .. Annunci

Annunci

The Best Boateng

Boa Boa Teng tenggg

Annunci