Montolivo kryen testet mjekësore në Milano

 

 

Image

Kanë mbetur shumë pak ditë për zyrtarizimin e Montolivos në Milan.
Sot,Riccardo Montolivo ka qenë në Milano për ti kryer testet përfundimtare ,mesfushori azurr bëhet blerja e dytë e Milanit pasi që blerja e parë është Bakaye Traore nga Nancy.

Annunci

Seedorf ne Botafogo

 

Image

Sipas faqes braziliane, “Lancenet.com.br”, clarence Seedorf do ta pranoj oferten e Botafogo.

Kontrata e mesfushorit Holandez me Milanin perfundon ne qeshor, ai do te fiton rreth 200 mije euro ne jave, nese do te transferohet tek klubi Botafogo.

KOMUNIKATE ZYRTARE AC MILAN: mohohen mosmarrëveshjet Ibra-Allegri

Questa galleria contiene 1 immagine.

Pas lajmëve të dëgjuara më parë se ka mos-marrëveshje mes trajnerit Massimiliano Allegri dhe sulmuesit Zlatan Ibrahimovic, website zyrtar i Rossonereve lëshoi një deklaratë: “Milan, nëpërmjet komunikimit social, mohoi njoftimet se ka mos-marrëveshje midis Zlatan Ibrahimovic-it dhe trajnerit Massimiliano Allegri, gjë që tregon se të gjitha që i keni dëgjuar janë të pavërteta.