Alarm në Angli: Milan po rrit përpjekjet për të arritur Guardiolën!

Questa galleria contiene 1 immagine.

    Nga Anglia vijnë zëra për Pep Guardiolan dhe për të ardhmen e tij! Sipas shtypit anglez Guardiola është ëndrra e Chelsea-it dhe Manchester City-it, por këto dy ekipe duhet të ballafaqohen me Milanin të cilët kanë rritur shumë përpjekjet për ta sjell spanjollin në stol në vend të Allegrit. Dikush në VIA TURATI […]

Annunci

Montolivio , Robinjo dhe Pato shume pak dite kane mbet nga rikthimi..

Questa galleria contiene 1 immagine.

Montolivio rikthehet i pari ne ndeshjen e te djeles kunder Udineze pastaj rikthehet Robinjo dhe pas nje jave rikthehet dhe Pato .. Annunci

Annunci

KOMUNIKATE ZYRTARE AC MILAN: mohohen mosmarrëveshjet Ibra-Allegri

Questa galleria contiene 1 immagine.

Pas lajmëve të dëgjuara më parë se ka mos-marrëveshje mes trajnerit Massimiliano Allegri dhe sulmuesit Zlatan Ibrahimovic, website zyrtar i Rossonereve lëshoi një deklaratë: “Milan, nëpërmjet komunikimit social, mohoi njoftimet se ka mos-marrëveshje midis Zlatan Ibrahimovic-it dhe trajnerit Massimiliano Allegri, gjë që tregon se të gjitha që i keni dëgjuar janë të pavërteta. Annunci

Annunci

Montolivo, 15/20 ditë të ndaluara

Questa galleria contiene 1 immagine.

Riccardo Montolivo, ka raportuar se ka pësuar një lëndim në muskujë pas udhëtimit të fundit në Leçe me skuadrën e Fiorentinës, ai tani do të jetë i detyruar të respektojë një pushim obligues 15/20 ditë. Mesfushori, i cili sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Milanit, aktualisht është në mesin e skuadrës së Prandellit […]

Annunci

Mbyllet nje tjeter kampionat, i pafat kete here!

Questa galleria contiene 1 immagine.

Sapo eshte mbyllur nje kampionat shume i pafat dhe i padrejte kete vit per AC MILAN. Ka perfunduar vendin e dyte ku ne 4 ndeshje i jane bere te padrejta dhe anullime golash te cilat jane pare shume mire. Ketu hyn Calciopoli i cili do te shqyrtohet serish. #ForzaMILAN Annunci

Annunci

Miresevini ne BLOG-un tone te ri !

Questa galleria contiene 1 immagine.

Eshte hapur me qellim qe te shtoje famen e Faqes sone te Facebook, We Love Milan, momentalisht me 46mije fansa dhe nje aktivitet shume te larte. Ky blog ka si qellim te zgjeroje rrezen rossonere mbare Shqiperine dhe kete do ta beje me ane te faqes ne rrjetin social Facebook dhe ketu. Faleminderit. Annunci

Annunci