Alarm në Angli: Milan po rrit përpjekjet për të arritur Guardiolën!

Questa galleria contiene 1 immagine.

    Nga Anglia vijnë zëra për Pep Guardiolan dhe për të ardhmen e tij! Sipas shtypit anglez Guardiola është ëndrra e Chelsea-it dhe Manchester City-it, por këto dy ekipe duhet të ballafaqohen me Milanin të cilët kanë rritur shumë përpjekjet për ta sjell spanjollin në stol në vend të Allegrit. Dikush në VIA TURATI […]

KOMUNIKATE ZYRTARE AC MILAN: mohohen mosmarrëveshjet Ibra-Allegri

Questa galleria contiene 1 immagine.

Pas lajmëve të dëgjuara më parë se ka mos-marrëveshje mes trajnerit Massimiliano Allegri dhe sulmuesit Zlatan Ibrahimovic, website zyrtar i Rossonereve lëshoi një deklaratë: “Milan, nëpërmjet komunikimit social, mohoi njoftimet se ka mos-marrëveshje midis Zlatan Ibrahimovic-it dhe trajnerit Massimiliano Allegri, gjë që tregon se të gjitha që i keni dëgjuar janë të pavërteta.